Hİzmetlerimiz

Hİzmetlerimiz

Hİzmetlerimiz ; Hizmetlerimiz Hakkında Genel Bilgi ORIENT RESTAURANT Lezzetli saatlerin başladığı yerdir. Türk ve Rus mutfağının doyumsuz çeşitlerini tatmanın gerçek bir keyife dönüşebileceğini rahatlıkla hissedersiniz. Orient Restaurant 100 kişi kap

Hİzmetlerimiz

Hizmetlerimiz Hakkında Genel Bilgi

ORIENT RESTAURANT

Lezzetli saatlerin başladığı yerdir. Türk ve Rus mutfağının doyumsuz çeşitlerini tatmanın gerçek bir keyife dönüşebileceğini rahatlıkla hissedersiniz. Orient Restaurant 100 kişi kapasiteli olup 12.00 - 24.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

TERAS RESTAURANT

Otelin en üst katında yer alan 250 kişi kapasiteli, panoramik manzaralı Teras Restaurant'ta açık büfe sabah kahvaltısı yanı sıra öğle ve akşam yemeklerini de alabilirsiniz.

YÜZME HAVUZU

Hamidiye Hotel'in açık yüzme havuzu yaz aylarında yüzme sevenlere servis vermektedir. Konuklara ücretsiz olarak sunulan şezlong ve havlunun dışında hizmet ekibinin güler yüzlü ve profesyonel servisleri ile Hamidiye Hotel de güneş ve havuzla buluşma zamanları ayrı bir ritüele dönüşüyor.

HAMAM & SAUNA

İstanbul'da yorucu bir günün ardından otantik Hamam ve Saunamızı değerlendirin ve Türkiye'nin en güzel geleneklerinden biri olan hamamı keşfedin. Kaçırılmayacak bir deneyim yaşayın ve rahatlayın.

Hamamda yapılan geleneksel kese ve sabun masajı ile diğer spa masajları profesyonel masör ve masözlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Masaj yaptırmak için randevu almanızı rica ederiz.

Bu bölümde cilt bakımı ve güzellik uzmanı ile kuaförde hizmetinizdedir.

Otel Ekle Tüm Hakları Saklıdır © 2021